Programma
Nieuwe Makers Serie
Festival van het Andere Theater
Nieuws
Nieuwsbrief
Je bezoek
Kaartverkoop
Kortingen
Toegankelijkheid
Educatie
Mijn Account
Algemene voorwaarden
Productiehuis
Het makershuis
Kaserne Blau
Makers manifest Leiden 2019
MeeMakers
MeeMakers
Zaalverhuur
Culturele verhuur
Zakelijke verhuur
Over ons
Word vriend
Organisatie
Technische informatie
Vacatures
Partners
Colofon
Route
0
Menu
Programma
Nieuwe Makers Serie
Festival van het Andere Theater
Nieuws
Nieuwsbrief
Je bezoek
Kaartverkoop
Kortingen
Toegankelijkheid
Educatie
Mijn Account
Algemene voorwaarden
Productiehuis
Het makershuis
Kaserne Blau
Makers manifest Leiden 2019
MeeMakers
MeeMakers
Zaalverhuur
Culturele verhuur
Zakelijke verhuur
Over ons
Word vriend
Organisatie
Technische informatie
Vacatures
Partners
Colofon
Route
Programma
Zoeken
2023
Maart
April
Mei
Juni
Juli
September
Oktober
November
December
Januari
2024
Januari
Juli
Februari
Maart
April
Mei
Selecties
Alles
MUZIEKTHEATER
THEATER
DANS/BEWEGING
BEWEGINGSTHEATER
CABARET
JEUGD
Productiehuis Ins Blau
CoProducers
Gast programma
AMATEUR
Nieuwe Maker
Language No Problem
Familie Voorstelling
Locatie voorstelling
Selecties
MUZIEKTHEATER
THEATER
DANS/BEWEGING
BEWEGINGSTHEATER
CABARET
JEUGD
Productiehuis Ins Blau
CoProducers
Gast programma
AMATEUR
Nieuwe Maker
Language No Problem
Familie Voorstelling
Locatie voorstelling
30/03 -
MUZIEKTHEATER
LEVEN
George en Eran Producties | Club Classique
03/04 -
THEATER
En ze leefden nog lang en gelukkig
Het Zuidelijk Toneel met Stichting Nieuwe Helden
04/04 -
DANS/BEWEGING (CoProducers)
Hush
De Dansers
Diverse Data
Diverse Tijden
05/04 -
BEWEGINGSTHEATER (Productiehuis Ins Blau)
More human than human
WYF
05/04 -
THEATER
The Last Poet
Toneelschuur Producties/Nita Kersten
06/04 -
BEWEGINGSTHEATER
Hard Cut Paradise
Collectief Het Paradijs
Diverse Data
10/04 -
MUZIEKTHEATER (Gast programma)
HAMLET: een herinnering
Albeda MBO Theaterschool / MC KASSETT
12/04 -
THEATER (Productiehuis Ins Blau)
Paradise Circus Now (Work in Progress)
MoOn Producties
13/04 -
AMATEUR (Gast programma)
Toneel 1 - Hijs de zeilen
Jeugdtheaterschool Leiden e.o.
13/04 -
AMATEUR (Gast programma)
Musical 1 - De Chocoladefabriek
Jeugdtheaterschool Leiden e.o.
13/04 -
AMATEUR (Gast programma)
Toneel 2 - En ze leefden nog lang en ...
Jeugdtheaterschool Leiden e.o.
13/04 -
AMATEUR (Gast programma)
Musical 2 - Sneeuwwitje, een modern sprookje
Jeugdtheaterschool Leiden e.o.
13/04 -
AMATEUR (Gast programma)
Toneel 3 - Alien in de klas
Jeugdtheaterschool Leiden e.o.
13/04 -
AMATEUR (Gast programma)
Musical 12+ - Persephone en de 6 granaatappelpitjes
Jeugdtheaterschool Leiden e.o.
13/04 -
AMATEUR (Gast programma)
Toneel 12+ - De Groene Wereld
Jeugdtheaterschool Leiden e.o.
16/04 -
THEATER (Gast programma)
Broos
Matzer Theaterproducties
17/04 -
THEATER
Versus
Theater Utrecht
18/04 -
THEATER
BYE BYE DADDY a family business
Dood Paard
Uitverkocht
19/04 -
CABARET
Moederland
Lucky Fonz III
20/04 -
DANS/BEWEGING
Small People
Ivgi & Greben
21/04 -
JEUGD
Beuk! (4+)
Kim van Zeben Theaterproducties
Afgelast
Diverse Data
23/04 -
THEATER (CoProducers)
PEREC
Poezieboys
25/04 -
DANS/BEWEGING
Adi(c)sco
Club Guy & Roni Invites | Cecilia Moisio
22/05 -
DANS/BEWEGING
The Other Selves
Benno Voorham/LAVA Dansproduktion/Echo Echo Dance Theatre Company
24/05 -
THEATER
Ik heb gezongen op mijn moeders begrafenis (en andere dingen waarop je trots kunt zijn)
Roos Bottinga