Programma
Nieuwe Makers Serie
Festival van het Andere Theater
Nieuws
Nieuwsbrief
Je bezoek
Kaartverkoop
Kortingen
Toegankelijkheid
Educatie
Mijn Account
Algemene voorwaarden
Productiehuis
Het makershuis
Kaserne Blau
Makers manifest Leiden 2019
MeeMakers
MeeMakers
Zaalverhuur
Culturele verhuur
Zakelijke verhuur
Over ons
Word vriend
Organisatie
Technische informatie
Vacatures
Partners
Colofon
Route
0
Menu
Programma
Nieuwe Makers Serie
Festival van het Andere Theater
Nieuws
Nieuwsbrief
Je bezoek
Kaartverkoop
Kortingen
Toegankelijkheid
Educatie
Mijn Account
Algemene voorwaarden
Productiehuis
Het makershuis
Kaserne Blau
Makers manifest Leiden 2019
MeeMakers
MeeMakers
Zaalverhuur
Culturele verhuur
Zakelijke verhuur
Over ons
Word vriend
Organisatie
Technische informatie
Vacatures
Partners
Colofon
Route
Programma
Zoeken
2023
Maart
April
Mei
Juni
Juli
September
Oktober
November
December
Januari
2024
Januari
Juli
Februari
Maart
April
Mei
Selecties
Alles
JEUGD
THEATER
MUZIEKTHEATER
DANS/BEWEGING
BEWEGINGSTHEATER
CABARET
Gast programma
Productiehuis Ins Blau
CoProducers
Made in Leiden
Nieuwe Maker
Language No Problem
Familie Voorstelling
Locatie voorstelling
Selecties
JEUGD
THEATER
MUZIEKTHEATER
DANS/BEWEGING
BEWEGINGSTHEATER
CABARET
Gast programma
Productiehuis Ins Blau
CoProducers
Made in Leiden
Nieuwe Maker
Language No Problem
Familie Voorstelling
Locatie voorstelling
Uitverkocht
Diverse Data
21/03 -
THEATER
Over de Bergen
Alles voor de Kunsten/Annemarie Prins, Mart van Berckel
27/03 -
MUZIEKTHEATER (Gast programma)
Silence
MARI OVA & special guest Marjorie Barnes
28/03 -
MUZIEKTHEATER (Gast programma)
Nature Calls
The Stream
30/03 -
MUZIEKTHEATER
LEVEN
George en Eran Producties | Club Classique
03/04 -
THEATER
En ze leefden nog lang en gelukkig
Het Zuidelijk Toneel met Stichting Nieuwe Helden
Uitverkocht
04/04 -
DANS/BEWEGING (CoProducers)
Hush
De Dansers
Diverse Data
Diverse Tijden
05/04 -
BEWEGINGSTHEATER (Productiehuis Ins Blau)
More human than human
WYF
05/04 -
THEATER
The Last Poet
Toneelschuur Producties/Nita Kersten
06/04 -
BEWEGINGSTHEATER
Hard Cut Paradise
Collectief Het Paradijs
Diverse Data
10/04 -
MUZIEKTHEATER (Gast programma)
HAMLET: een herinnering
Albeda MBO Theaterschool / MC KASSETT
12/04 -
THEATER (Productiehuis Ins Blau)
Paradise Circus Now (Work in Progress)
MoOn Producties
16/04 -
THEATER (Gast programma)
Broos
Matzer Theaterproducties
17/04 -
THEATER
Versus
Theater Utrecht
18/04 -
THEATER
BYE BYE DADDY a family business
Dood Paard
Uitverkocht
19/04 -
CABARET
Moederland
Lucky Fonz III
20/04 -
DANS/BEWEGING
Small People
Ivgi & Greben
21/04 -
JEUGD
Beuk! (4+)
Kim van Zeben Theaterproducties
Afgelast
Diverse Data
23/04 -
THEATER (CoProducers)
PEREC
Poezieboys
25/04 -
DANS/BEWEGING
Adi(c)sco
Club Guy & Roni Invites | Cecilia Moisio
22/05 -
DANS/BEWEGING
The Other Selves
Benno Voorham/LAVA Dansproduktion/Echo Echo Dance Theatre Company
03/07 -
JEUGD
Koken met Amba (6+)
De Veenfabriek